Kredītlīnija – tava rezerves kabata “ja nu kas” gadījumiem

Kā strādā kredītlīnija? Iztēlojies situāciju – līdz algas dienai palikušas vien dažas dienas, bet tev steidzami ir nepieciešami papildus 50 €. Ko darīt? Prasīt draugiem vai ģimenei? Šādos gadījumos noderēs Creditea kredītlīnija, kurai varēsi piekļūt uzreiz. Par to tev ikdienā nebūs jāmaksā - procenti tiks aprēķināti tikai par to summu, ko tu izmantosi. Ērti, vai ne?

Creditea winner

Lejupielādē lietotni un pieslēdz kredītlīniju dažu minūšu laikā

Lejupielādēt lietotni

“Nē!” atteiktiem darījumiem pie kases

Kredītlīnija būs tieši saistīta ar tavu Creditea maksājumu karti. Piemēram, veicot ikdienas norēķinus mēdz gadīties situācijas, kad kontā pietrūkst līdzekļu darījumam. Norēķinoties ar Creditea maksājumu karti, vispirms tiks izmantota tava uz konta uzskaitītā nauda, un tikai tad, lai segtu trūkstošo starpību, tiks izmantota kredītlīnija.

Creditea icecream

Papildus kabata lielākiem pirkumiem

Mūsu kredītlīniju vari izmantot ne tikai kā palīgu ikdienas norēķiniem, bet arī lielāku, iespējams, sen plānotu, pirkumu veikšanai. Nepieciešamajai summai vari piekļūt veicot pirkumu ar Creditea karti, izņemot naudu no bankomāta vai pārskaitot to uz citu kontu. Izvēle, kā rīkoties, ir tavās rokās.

Creditea ballon

Ērtāk nekā ņemt kredītu

Atšķirībā no citiem kredītu veidiem, nav nepieciešams katru reizi pildīt jaunu kredīta pieteikumu, lai saņemtu naudu. Tev atliek vien pieslēgt kredītlīniju Creditea lietotne, un nauda vienmēr būs tev pieejama.

Creditea joy

Saprātīga un caurskatāma kredītlīnija

Ar Creditea viss ir pavisam vienkārši – skaidra un saprotama procentu likme un viss ērti pārskatāms lietotnē. Pieslēdz kredītlīniju Creditea lietotnē un uzzini, kādus kredīta nosacījumus varam piedāvāt tieši tev.

  • Kredītlimits 100 - 5 000 €
  • Komisijas maksa par kredītlimita izmantošanu (izmaksāšanu) 0,00 €
  • Aizņēmuma likme gadā 18,00% - 42,00%
  • Gada procentu likme (GPL) 19,86% - 51,98%
  • Pilnu Creditea cenrādi apskati šeit
Creditea mark

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu pieslēgt Creditea kredītlīniju?

Vispirms tev ir jālejupielādē bezmaksas Creditea lietotne. Pēc tam, kad būsi veicis reģistrāciju, tev būs iespēja pieslēgt kredītlīniju Creditea lietotnē, atverot sadaļu “Kredīts”.

Vai man būs jāmaksā procenti, pat ja kredītlīniju neizmantošu?

Nē. Procenti tiks aprēķināti tikai par izmantoto kredītlīnijas daļu. Tātad - kamēr tā netiek izmantota, tev par to nekas nebūs jāmaksā.

Kā tiek aprēķināts minimālais mēneša maksājums?

Mēneša minimālais maksājums tiek aprēķināts, sadalot izmantoto summu uz 60 mēnešiem, bet ne mazāk kā 10 € mēnesī. Bet nesatraucies – ja izmantosi mazāk par 10 €, rēķins tiks aprēķināts no izmantotās summas.

Vai ir iespējams veikt ātrāku izmantotās kredītlīnijas atmaksu?

Jā, tev vienmēr būs iespēja atmaksāt izmantoto naudu ātrāk, veicot lielākus maksājumus, tādējādi samazinot kopējo samaksāto summu procentos. Ātrāka atmaksa ir bez komisijas maksas un to ērti vari izdarīt turpat lietotnē.

Kā notiek kredītlīnijas atmaksa?

Visērtāk un izdevīgāk ir veikt rēķina apmaksu lietotnē. Pēc tam, kad saņemsi kredītlīnijas rēķinu savā e-pastā, ieej sava Creditea lietotnē, atver sadaļu “Kredīts”. Šeit tu redzēsi un varēsi arī ērti apmaksāt šo rēķinu, izmantojot uz konta uzskaitīto naudu. Kādēļ tas ir izdevīgāk? Tādēļ, ka maksājumu mēs saņemsim uzreiz, tādējādi samazināsies iespēja, ka tiek kavēta rēķina apmaksa, jo nauda vēl “ceļo” no bankas uz Creditea.

Kā es varu pārskaitīt kredītlīniju uz citas bankas kontu?

Lai pārskaitītu tās summu uz citu bankas kontu, viss kas tev jādara, ir jāveic maksājums / naudas pārskaitījums no Creditea uz jebkuru citu bankas kontu. Atceries, veicot jebkādu pārskaitījumu, vispirms tiks izmantota tava, uz Creditea konta uzskaitītā, nauda, un atlikušajai daļai tiks izmantota Creditea kredītlīnija.

Kas var saņemt kredītlīniju?

Kredītlīnijai var pieteikties Latvijas iedzīvotāji no 18 gadu vecuma. Lai saņemtu kredītlimitu, tev nepieciešami oficiāli un regulāri ienākumi un pozitīva kredītvēsture. Mēs izvērtēsim tavu maksātspēju, balstoties uz tavā pieteikumā norādīto un publiskos reģistros pieejamo informāciju.